четвер, 19 грудня 2019 р.

Чого варте наше життя

Ризик є на будь-якому робочому місці незалежно від того, де воно знаходиться. Звісно, говорячи про найнебезпечніші професії  можна називати приборкувачів тигрів або ловців крокодилів, але повернемось до більш звичайних професій. Пропонуємо Вашій увазі топ-5 небезпечних професій, котрі зустрічаються у побуті.
1.Рятувальник МНС
За деякими даними за минулий рік в Україні загинуло близько 30 рятувальників МНС. Рятувати доводиться з різних ситуацій і хлопці вже звикли, що в один день треба рятувати бабусю, що не може відкрити двері зсередини квартири, а в інший дитину з охопленої полум’ям кімнати.
2.Лікар
Лікар – одна з найнебезпечніших професій у світі. Кількість хворих у багато разів перевищує кількість представників цієї професії. Шанси бути зараженим від пацієнта дуже великі і добре, якщо це звичайна застуда, бо можна стати ВІЛ-інфікованим.
3. Шахтар
Підземна робота, постійні обвали, вибухи, підвищений шанс захворіти на бронхіт через пил та високу вологість повітря, тяжка праця, емоційне навантаження, підвищений атмосферний тиск, викиди шкідливих газів після підриву гірничої породи. Усі ці фактори впливають на людей, які працюють під землею – шахтарів. У містах зведених на землях багатих на корисні копалини у людей немає великого вибору професій, тому більшість йдуть працювати шахтарами: з великими зарплатами і маленьким шансом на міцне здоров’я.
4.Будівельник
Будівельником бути не так просто, як здається. Це дуже важка фізична праця і попри правила безпеки, жодна каска не врятує від травм.
5.Вчитель
За статистикою майже всі вчителі страждають на невеликі психічні порушення. Через велике навантаження і складну працю деякі вчителі не витримують і міняють професію.
Також однією з  найбільш небезпечних за даними опитування залишається  професія журналіста. А взагалі не важливо, яку професію обере людина, головне, щоб ця професія стала справою життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар