понеділок, 30 жовтня 2017 р.

Як дерева стежать за людьми?

 Напевно, кожен із нас помічав очі, які дивляться на вас. Зазвичай, це людський позирк, який оцінює наш зовнішній вигляд. А чи ловили ви на собі погляди дерев? Зацікавило? Мене теж!
Прогулюючись парком у Києві, я помітила, що за мною хтось стежить. Це були не прості погляди, адже на мене дивились дерева. Саме так, жива природа! Вона спостерігала за мною і це трішки лякало. Тому, я вирішила розібратись в цій ситуації. Чому ж Шевченківський парк, в Києві, має очі? Я не зволікала і звернулась з цим питанням до місцевих мешканців.
Євген, 19 років, студент філологічного факультету Київського Національного Університету ім. Т.Г. Шевченка:
-          Ці дерева почали розфарбовувати, коли я був на першому курсі інституту (зараз на другому курсі), всіх студентів зацікавило це, і тому, ми вирішили допомогти в створенні, так званого, «Слідчого парку». Ми залюбки, разом з організаторами створили «дерева-ясновидці». 
-          Чи знаєш ти, чому очі були головною задумкою автора?
-          Нажаль ні. Чомусь не задавався цим питанням. А зараз вже звик і навіть не помічаю їх.
Це ще більше мене збентежило і я вирішила відвідати студентську раду університету члени якої допомогли організаторам у втіленні цієї цікавої задумки. Саме тут я і отримала всю так необхідну інформацію, щодо голубооких дерев. Моїм доповідачем, стала староста Анна:
-          Взагалі-то, засновницею цієї ідеї, стала київська художниця – Маріам Найєм. Вона намагалась цим привернути увагу людей на те, що дерева –жива природа, так само, як і всі ми. Людство не повинно їх знищувати! Художниця сподівається, що всі небайдужі підхоплять її ідею, щодо збереження «здорової планети». А ще, якщо ви були в лісі на Сирці, то могли бачити «дерева-ясновидці»!
Давайте будемо пам’ятати, що завдяки природі, ми ще існуємо на цій землі. Тож, бережімо її!
Вікторія Ященко,

юнкор прес-центру «ТСН»

Немає коментарів:

Дописати коментар