понеділок, 2 березня 2020 р.

Залежність від гаджетів


Існує багато поглядів щодо таких пристроїв. Скільки людей стільки й думок, а все тому, що маємо плюсів й мінусів вистачає. Люди не помічають як минає день за днем. А скільки можна було б зробити корисних справ замість трьох годин безглуздої гри? Дуже багато, наприклад: разом з бабусею спекти запашного пирога, почитати книгу, прогулятися і багато чого іншого. А ми все сидимо, і світу білого не бачимо (сказала б моя бабуся). Що ж там такого цікавого?
Та там все ж моє життя: послухати улюблену пісню і під неї потрястись, побазікати з подружкою про нового вчителя, позаліпати в соц-мережах та полайкати фоточки. Я і за собою помічаю прив’язаність до цього.
Мінуси ми вже розглянули в помилках підлітків. Вони не раціонально використовують т, що мають. Звісно не всі є діти, які можуть користуватися інтернетом правильно. Є й багато плюсів наприклад: якщо людина мандрує світом, перший раз у місці й не знає куди піти - є спеціальні сайти, які пропонують, як і де можна провести час; це може бути корисна інформація, або просто переглядання фільму; підтримка спілкування з друзями, близькими, знайомими, які живуть далеко від вас;також купування речей в інтернет-магазині - це може бути будь-що від канцелярії до домівок. Завжди гарно мати під рукою такі можливості, але й використовувати їх теж треба вміти.
Як можна запобігти залежність від гаджетів? Треба себе переконати й змусити використовувати, в основному, тільки якщо це дійсно має потребу. А якщо не виходить то спитайте у дядичка Google: «Що буде якщо постійно заліпати в інтернеті?» Хай він вас налякає трохи й погана звичка зникне відразу.

Немає коментарів:

Дописати коментар